MAG 11

 • frezowanie CNC
 • gięcie metali
 • reklama

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje
o aktualnościach oraz nowościach w naszej ofercie, podaj swój adres e-mail:

O firmie

Firma MAG Sp. z o. o. powstała w 1994 roku. Nasze biura oraz baza produkcyjna znajdują się w Pile (100 km na północ od Poznania, 150 km na wschód od niemieckiej granicy).

W bardzo krótkim czasie staliśmy się europejskim liderem w produkcji dekoracji Bożonarodzeniowych. Nasza firma oferuje szeroką gamę produktów- od klasycznych, tradycyjnych dekoracji, po nowoczesne i oryginalne konstrukcje, przygotowywane specjalnie pod zamówienie klientów- głównie dekoratorów ulic miast, hoteli czy centrów handlowych.

Do naszej produkcji używamy najwyższej jakości surowców, których nieprzerwanie poszukujemy we wszystkich zakątkach świata. Znaleźliśmy najlepszych projektantów i technologów, którzy wspólnymi siłami tworzą nasze dekoracje w oparciu o nowoczesne wzornictwo i najnowsze technologie. Codziennie korzystamy z doświadczenia zaprzyjaźnionych firm dekoratorskich i iluminacyjnych z całego świata.

Wszystko po to, aby tworzyć najpiękniejsze dekoracje świąteczne znane już w 28 krajach: Austrii, Anglii, Belgii, Czechach, Danii, Estonii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Luksemburgu, Łotwie, Niemczech, Panamie, Portugalii, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowenii, Słowacji, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Ukrainie i Włoszech.

Nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym m.in. Państwowego Zakładu Higieny na trudnopalność i nietoksyczność, niemieckiego laboratorium Firelabs na trudnopalność (norma DIN 4102-1) i inne.

Asortyment oferowany przez firmę MAG Sp. z o. o. to:
ARTYKUŁY ZWIĄZANE Z SEZONEM BOŻEGO NARODZENIA:
 • Drzewka choinkowe i piramidy, stożki świerkowe (od 15 cm do 22 m)
 • Siatki świerkowe
 • Inne wyroby świerkowe (girlandy, wianki, kule, gwiazdy)
 • Łańcuchy choinkowe (bogata kolorystyka i wzornictwo)
 • Lameta i włos anielski
 • Artykuły dekoracyjne (sople brokatowe, ozdoby choinkowe)
 • Bombki trudno tłukące gładkie i dekorowane (oryginalne wzornictwo, także z nadrukiem)
 • Nietypowe dekoracje przygotowywane specjalnie pod zamówienie klienta

ARTYKUŁY CAŁOROCZNE Z CERAMIKI I SZKŁA:
 • Wazony dekorowane szklane i ceramiczne
 • Świeczniki, osłonki do kwiatów, nawilżacze powietrza itp.

W 2006 roku uzyskaliśmy tytuł "Wielkiej Małej Firmy" w konkursie dla najbardziej wiarygodnych i rzetelnych partnerów biznesowych organizowanych przez Gazetę Prawną, wywiadownią gospodarczą Dun & Bradstreet oraz PZU S.A.

Zostaliśmy także wpisani do międzynarodowej bazy danych firmy D&B pod numerem D-U-N-S® 36-717-5341, który jest jednym w swoim rodzaju wskaźnikiem potwierdzającym rejestrację i prowadzenie działalności w bazie danych D&B. Numer D-U-N-S® stał się światowym standardem, rozpoznawanym i wymaganym przez ponad 50 globalnych organizacji handlowych i przemysłowych, włącznie z rządem USA I Australii.

W 2010 r. znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2010. Wyróżnienie to spotyka firmy, których osiągnięcia mogą stanowić za wzór i inspirację dla innych firm.

MAG to idealny partner dla firm, organizacji i każdego, kto szuka sprawdzonych produktów dekoracyjnych, które pomimo swojego nowoczesnego wzornictwa, doskonale oddają tradycję i ciepły klimat Świąt Bożego Narodzenia.